FRIDAY JANUARY 21

National League

Notts County vs. Barnet
Southend v King’s Lynn

SATURDAY 22 JANUARY

League 1

Burton v AFC Wimbledon
Cambridge v Crewe Alexandra
Charlton v Fleetwood
Ipswich v Accrington
MK Dons v Doncaster
Morecambe v Wycombe
Oxford v Sheffield Wednesday
Plymouth v Lincoln
Rotherham v Cheltenham
Shrewsbury v Bolton
Sunderland v Portsmouth
Wigan v Gillingham

National League

Altrincham v Torquay
Boreham Wood v Weymouth
Chesterfield v Aldershot
Dagenham v Stockport
Grimsby v Bromley
Maidenhead v FC Halifax
Solihull Moors v Dover
Woking versus Wealdstone
Yeovil v Wrexham

National League South

Bath v Eastbourne
Billericay v Havant
Braintree vs. Slough
Dartford vs. Hampton
Dorking Wanderers v Ebbsfleet
Dulwich v Concord
Hungerford v Chelmsford
St Albans v Maidstone
Tonbridge v Hemel Hempstead
Welling v Oxford City

First Isthmian

Bishop’s Stortford v East Thurrock
Bognor vs. Potters Bar
Bowers v Merstham
Cheshunt v Horsham
Cray Wanderers v Carshalton
Folkestone v Wingate and Finchley
Haringey vs. Leatherhead
Kingstonian v Enfield Town
Lewes v Brightlingsea
Margate v Corinthian Casuals
Worthing v Hornchurch

Southeast Isthmian

Cray Valley vs. East Grinstead
Faversham v Ramsgate
Hastings v Burgess Hill
Haywards Heath v Lancing
Herne Bay v Ashford
Sevenoaks vs. Phoenix Sports
Sittingbourne v Hythe
Three Bridges against Corinthian
VCD vs. Whitstable
Whitehawk v Chichester

Kent Senior Trophy quarter-final

Deal vs. Glebe |
Hollands & Blair v Rusthall
Larkfield & New Hythe v Chatham
Welling Town v Sheppey

Southern Counties Premier East Division

Fisher vs. Erith Town
Kennington v Holmesdale
Lordswood v Canterbury
Punjab Utd v Erith & Belvedere
Tower Hamlets v K Sports

Southern Counties Eastern Division 1

FC Elmstead v Snodland
Greenways v SC Thamesmead
Lydd v Sutton Athletic
Meridian vs. Chessington & Hook
Rochester versus Forest Hill
Stansfeld v Faversham Strike Force

TUESDAY JANUARY 25

League 1

AFC Wimbledon v Ipswich
Burton vs. MK Dons
Fleetwood v Plymouth
Gillingham v Shrewsbury

National League

Aldershot v Southend
Bromley v Woking
Dover versus Eastleigh
FC Halifax v Boreham Wood
King’s Lynn v Altrincham
Stockport v Maidenhead
Torquay v Solihull Moors
Wealdstone v Notts County
Weymouth v Dagenham
Wrexham v Grimsby

National League South

Braintree vs. Welling
Chippenham v St Albans
Dartford v Concord
Dulwich v Eastbourne
Hampton v Bath
Hemel Hempstead v Hungerford
Maidstone v Ebbsfleet
Slough vs. Billericay

First Isthmian

Bishop’s Stortford v Bognor
Cheshunt vs. Bowers
Enfield Town v Carshalton
Haringey vs. Kingstonian
Hornchurch v Horsham
Lewes vs. Cray Wanderers
Worthing v Folkestone

Southeast Isthmian

Sittingbourne v Burgess Hill

Third Round Velocity Trophy

Cray Valley vs. Felixstowe
Faversham v Corinthian
Haywards Heath v Ashford
Margate v Whitstable

Kent Senior Cup First Round

Herne Bay v Sevenoaks

Kent Cup senior second round

Ramsgate versus Hythe

Southern Counties Premier East Division

Bearsted v Chatham
Deal against Canterbury
Erith & Belvedere v Tunbridge Wells
Hollands & Blair v Rusthall

South East Counties Division 1

Tooting Bec v Lewisham

Southern Counties East Challenge Cup Third Round

Kennington v Sheppey

WEDNESDAY JANUARY 26

National League South

Havant vs. Tonbridge

Southern Counties Premier East Division

Tower Hamlets v Glebe

Southern Counties Eastern Division 1

Bridon Ropes v Sutton Athletic
Faversham Strike Force v Greenways
Forest Hill v Stansfeld