SATURDAY JANUARY 15

League 1

Accrington v Sunderland
AFC Wimbledon v Morecambe
Bolton v Ipswich
Cheltenham v Charlton
Crewe v Shrewsbury
Doncaster v Wigan
Fleetwood v Rotherham
Gillingham v Burton
Lincoln vs. Cambridge
Portsmouth v MK Dons
Sheffield Wednesday v Plymouth
Wycombe v Oxford

National League

Barnet v Chesterfield
Grimsby v Altrincham
Wealdstone v Dover

National League South

Chelmsford v Welling
Eastbourne v Hungerford
Hampton vs. Dorking
Hemel Hempstead v Bath
Oxford City v Billericay

FA Trophy fourth round

Boreham Wood v Maidstone
Dartford v Weymouth
Tonbridge v King’s Lynn
Wrexham v Folkestone

First Isthmian

Bishop’s Stortford v Brightlingsea
Bognor vs. Horsham
Bowers vs. Carshalton
Cray Wanderers vs Corinthian
Haringey v Enfield
Kingstonian vs. Wingate and Finchley
Lewes v Merstham
Margate v Hornchurch
Worthing vs. Leatherhead

Southeast Isthmian

Ashford v Haywards Heath
Burgess Hill vs. VCD
Chichester v Three Bridges
Corinthian v Herne Bay
East Grinstead v Faversham
Hythe vs. Cray Valley
Lancing against Whitehawk
Phoenix v Sittingbourne
Ramsgate vs. Sevenoaks
Whitstable v Hastings

FA Vase fourth round

Bridgwater v Tunbridge Wells
Hamworthy vs. Glebe
Raynes Park Vale vs. Stansfeld

Southern Counties Premier East Division

Canterbury v Rusthall
Agreement against Bearsted
Erith & Belvedere vs. Kennington
Hollands and Blair vs. Fisher
Sheppey v Crowborough
Welling Town v Chatham

Southern Counties Eastern Division 1

Bridon Ropes versus Tooting Bec
FC Elmstead v Larkfield and New Hythe
Forest Hill v Sutton Athletic
Greenways v Lewisham
SC Thamesmead v Rochester
Snodland v Chessington & Hook
Staplehurst vs. Meridian
Westside vs. Lydd

Second round of the Southern Counties East Challenge Cup

Lordswood v K Sports

MONDAY, JANUARY 17

National League South

Chelmsford v St Albans

Southern Counties Premier East Division

K Sports v Crowborough

TUESDAY JANUARY 18

League 1

AFC Wimbledon v Portsmouth
Cambridge v Doncaster
Morecambe v Wycombe
Rotherham v Lincoln

National League

Maidenhead v Chesterfield
Stockport v Eastleigh

National League South

Chippenham v Tonbridge
Dulwich v Dorking
Hampton vs. Braintree

First Isthmian

Brightlingsea v Potter’s Bar
Enfield v Bowers

Southeast Isthmian

Faversham v Herne Bay

Isthmian Velocity Cup third round

Chichester v Folkestone

Southern Counties Premier East Division

Glebe vs. Sheppey
Punjab v Tunbridge Wells

WEDNESDAY, JANUARY 19

First Isthmian

Cray Wanderers vs. Leatherhead

Southern Counties Eastern Division 1

Croydon v Stansfeld

Second round of the Southern Counties East Challenge Cup

Lewisham v Bridon Ropes

About The Author

Related Posts